Camping de Duinrand heeft 105 plekken voor caravans en campers. Er zijn geen plaatsen voor losse tenten. Alle plekken hebben een wateraansluiting, stroom (16 ampère) en een afvoer voor vuil water.
Het sanitairgebouw is modern en schoon. Er is een familiebadkamer met een kinderbadje, douche en toilet. Ook is er een speciale badkamer voor minder-valide met aangepaste voorzieningen.
Je kunt ook een luxe stacaravan op Camping Caravanpark De Duinrand huren. Deze is van alle gemakken voorzien en is te huur inclusief linnenpakket en handdoeken. De verhuurperiode is uitsluitend van vrijdag tot vrijdag (géén weekend of midweek).De caravan is geschikt voor maximaal 4 personen.
Het strand ligt recht tegenover de camping. Het is een van de schoonste stranden van Nederland. Vlakbij ligt ook het circuit van Zandvoort. Ook het centrum van Zandvoort is dichtbij. Je vindt er leuke winkels en gezellige terrassen.