Deze knusse en kleinschalige B&B ligt op 150 meter van het strand en beschikt over twee 2-persoonskamers welke modern en in verschillende thema’s zijn ingericht. De kleurrijke ‘Mexico-kamer’ en de sfeervolle ‘Ibiza-kamer’.
De Mexico kamer is geschikt voor 2 personen en bevindt zich op de 1e verdieping welke met de trap te bereiken is. De inrichting is geïnspireerd op het kleurrijke straatbeeld en interieur van Mexico. In de aangrenzende privé badkamer vind je bijvoorbeeld handgeschilderde waskommen. De warme kleuren geven de kamer een huiselijk en knus gevoel.
De Ibiza kamer is geschikt voor 2 personen en bevindt zich op de 2e verdieping welke met de trap te bereiken is. De inrichting is geïnspireerd op zon, strand en de Bohemian feel van het eiland Ibiza. Het is een heerlijke ruime, lichte kamer en de beach accenten geeft u het gevoel echt even op vakantie te zijn. De en suite badkamer is geheel privé tot uw beschikking en u heeft hier ook de mogelijkheid om zelf een kopje thee of koffie te zetten en uw koelkastje te vullen met lekkernij.