GT World Challenge Europe

Van 18 tot en met 20 september 2026 keert de GT World Challenge Europe Powered by AWS terug naar MASCOT Circuit Zandvoort. Beleef een internationaal sprintweekend vol krachtige GT-raceauto’s en pure snelheid.

Van vrijdag 18 tot en met zondag 20 september 2026 staat MASCOT Circuit Zandvoort volledig in het teken van de GT World Challenge Europe Powered by AWS. Tijdens dit internationale sprintweekend komt het hoogste niveau van de Europese GT-racerij samen op het iconische circuit in de duinen.

De GT World Challenge Europe geldt als het vlaggenschip van de GT-competitie en brengt een indrukwekkend startveld van krachtige GT-machines en professionele coureurs naar Zandvoort. Hoge snelheden, intensieve races en close racing zorgen voor actie van start tot finish.

Ook buiten de baan is er volop beleving. Bezoekers kunnen hun dag op het circuit combineren met een bezoek aan Racesquare Circuit Zandvoort of ontspannen bij de horecalocaties langs de pitstraat. De GT World Challenge Europe Powered by AWS biedt een compleet raceweekend voor liefhebbers van internationale autosport.